شریعتی، بالاتر از خواجه عبدالله انصاری، روبروی پارک شریعتی کوچه آریایی، ساختمان آریایی، پلاک ۴۵ واحد ۴ 
09360050682
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

آیا انجام آزمون آیلتس به صورت کامپیوتری خبر خوبی به حساب می آید ؟

قرار است که هیچ تفاوتی بین دو نسخه  کاغذی و کامپیوتری آن وجود نداشته باشد و شما حق انتخاب داشته باشید. اما انتخاب کدام یک برای شما بهتر است ؟

در بسیاری از فروم ها می خوانید که یک داوطلب از نمره خود تعجب کرده  است و توقع این را داشته  که نمره  بالاتری کسب کند. مثلا شخصی می گوید من در آزمون های آزمایشی نمره ای معادل ۷٫۵ می گرفتم ولی در آزمون اصلی نمره 5.5  گرفتم .  اگر به بررسی کارنامه این داوطلبین پرداخته شود خواهید دید که اکثر آنها توانسته اند مهارت های Speaking را با نمره مناسبی بگذرانند اما در بخش reading و listening و در بسیاری از مواقع در بخش  writing نمره آنها تفاوت بسیار زیادی دارد. آیا دلیل این مسئله برای شما هم تعجب آور است ؟

Handwriting   یا دست خط شما شاید در نگاه اول چندان مهم جلوه نکند، اما مطمئنا در اختلاف نمره تاثیر دارد . بسیاری از ممتحنین آیلتس آموزش دیده اند که در صورتی که یک کلمه برای آنها قابل خواندن unreadable بود آن را غلط به حساب بیاورند. بسیاری از مواقع حتی کلمه هایی با یک ایراد نوشتاری کوچک نیز اشتباه به حساب می آیند و نمره آن از شرکت کننده کسر می گردد . یکی از دلایل مهم کسر نمره این امر خواهد بود. اما چرا انجام آزمون آیلتس به صورت کامپیوتری برای این دسته از افراد یک برگ برنده به حساب می آید؟

 

اگر دست خط خوبی ندارید  و امیدی هم به خوب شدن آن ندارید !! بهترین راه حل آن انتخاب IELTS delivered on Computer             می باشد. تایپ کردن به شما کمک می کند که هیچ نمره ای را به خاطر دست خط بدتان یا حتی نداشتن Face Validity از دست ندهید. پس اگر درست تایپ می کنید ، شک نکنید که انجام آیلتس به صورت کامپیوتری برایتان موثرتر  عمل خواهد کرد . آموزش آیلتس ۲۰۱۷ نسخه جدید آموزشگاه زبان ایران آکسفورد با شبیه سازی محیط آزمون در کلاس های خود برای شما این کار را آسان تر خواهد کرد. اما آموزش آیلتس ۲۰۱۷ نسخه جدید فقط محدود به UKVI نمی شود. خیلی از زبان آموزان که در سال های گذشته در آزمون آیلتس شرکت کرده اند و پس از مدتی دوباره نیاز به شرکت در آزمون آیلتس را داشتند متوجه شده اند که آزمون سخت تر از قبل شده است. شما اگر کتاب                               3 Cambridge IELTS را که در سال ۲۰۰۳ چاپ شده است با کتاب 11 Cambridge IELTS سال ۲۰۱۷ مقایسه کنید متوجه می شوید که به صورت سیستماتیک سوالات سخت تر از قبل شده اند. پس زبان آموزان باید هرچه بیشتر از قبل خود را آماده کنند. اما دلیل سخت بودن سوالات چه بوده است؟

همیشه وقتی یک آزمون استاندارد چندین بار از داوطلبین گرفته می شود، بسیاری از انتشارات سعی در بدست آوردن سئوالات آزمون و شناخت میانبر ها می کنند و در اصطلاح آزمون را Crack می کنند. بدون شک این اتفاق در مورد آیلتس هم افتاد. اما به تدریج مراکز طراحی آزمون هم سعی در پوشش این نقاط ضعف کردند و راه های دور زدن آزمون را بستند . اما در این بین سخت تر شدن سوالات یکی از مواردی است که برای آموزش آیلتس ۲۰۱۷ نسخه جدید باید در نظر گرفته شود.

  شریعتی، بالاتر از خواجه عبدالله انصاری، روبروی پارک شریعتی کوچه آریایی، ساختمان آریایی، پلاک ۴۵ واحد ۴ .
09360050682
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید